| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140531 |
| Piston Size | 72.95mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.1 |
| Total Height | 45.90mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.50mm |
| Boss Space In | 26.20mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-13E00-0F0 |
| Piston Ring Part # | W2874XC |
| Piston Pin Part # | WS475 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |