
€1,439.72
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.080in |
| Compressie Hoogte | 1.220in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -8cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Reverse Dome |
| Zuigerpen Diameter | .984in |
| Ringset inbegrepen | 4082GFX |
| Lengte stang | 6.243in |
| Beroerte | 3.580in |
| Merk | Wiseco |