| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 93.00mm |
| Piston Size | 92.95mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 2206357 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564445780 |
| Piston Ring Part # | W9300XX |
| Piston Pin Part # | WS747 |
| Circlip Part # | WCW22 |
| Hoogte verpakking | 110,00mm |
| Lengte verpakking | 110,00mm |
| Gewicht verpakking | 570.00g |
| Verpakking Breedte | 109,00mm |
| Merk | Wiseco |