| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 30.74mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.66-mm |
| Volume koepel | -7.00cc |
| GTIN | 00193564183927 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9550XX |
| Type rok | Symmetrical Skirt |
| Beroerte | 88.40mm |
| Merk | Wiseco |