| Gewicht | 0.386 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.18mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.18mm |
| Volume koepel | -16.7cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9000XX |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564075857 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 342,90mm |
| Gewicht verpakking | 2358.68g |
| Verpakking Breedte | 215,90mm |