| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.25mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.65-mm |
| Volume koepel | -2.5 FTcc |
| GTIN | 00193564448927 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8150XX |
| Merk | Wiseco |