| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 48.50mm |
| Piston Size | 48.44mm |
| Total Height | 54.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 14.00mm |
| Compressie Hoogte | 19.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 16.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | -mm |
| Boss Space In | 19.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-0744 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564462831 |
| Piston Ring Part # | W1909CS |
| Piston Pin Part # | WS517 |
| Circlip Part # | WCW14 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |