| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 96.00mm |
| Piston Size | 95.94mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Total Height | 39.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.00mm |
| Boss Space In | 19.50mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 13001-0736 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564462770 |
| Piston Ring Part # | W9600ZV |
| Piston Pin Part # | WS682 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | Wiseco |