| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 96.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141040 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 41.70mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.00mm |
| Boss Space In | 23.10mm |
| OEM-referentienummer | 13001-0073 |
| Piston Ring Part # | W9800ZV |
| Piston Pin Part # | WS682 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 498.95g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Type gebouw | Build on Demand |