| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 102.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143327 |
| Piston Size | 101.92mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Total Height | 59.80mm |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.50mm |
| Boss Space In | 32.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 585.30.007.300 |
| Piston Ring Part # | W4016XH |
| Piston Pin Part # | WS655 |
| Circlip Part # | WCW22 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 453.59g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |