| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 58.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 57.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140685 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Total Height | 52.70mm |
| Diameter zuigerpengat | 14.00mm |
| Compressie Hoogte | 23.50mm |
| Boss Space In | 20.80mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-S003 |
| Piston Ring Part # | W2283XE |
| Piston Pin Part # | WS593 |
| Circlip Part # | WCW14 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 226.80g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |