| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 67.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 66.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142979 |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 13.10mm |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-1546 |
| Piston Ring Part # | W2638XA |
| Piston Pin Part # | WS554 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.52g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |