| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 68.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 68.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.9:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 636cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 43.80mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143488 |