| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 71.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1045cc |
| GTIN | 00193564156020 |
| Hoogte verpakking | 128,00mm |
| Lengte verpakking | 486,00mm |
| Gewicht verpakking | 2112.00g |
| Verpakking Breedte | 257,00mm |
| Beroerte | 65.93mm |
| Merk | Wiseco |