| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Boring - Standaard | 66.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142566 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.75 |
| Total Height | 56.20mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.00mm |
| Boss Space In | 26.40mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-1343 |
| Piston Ring Part # | W2717XC |
| Piston Pin Part # | WS526 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |