| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 54.50mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 52.5mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564135797 |
| Total Height | 54.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 14.00mm |
| Compressie Hoogte | 19.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 15.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 15.00mm |
| Boss Space In | 18.50mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-0123 |
| Piston Ring Part # | W2146CD |
| Piston Pin Part # | WS288 |
| Circlip Part # | WCW14 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 226.80g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |