| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 72.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.50mm |
| Boring - Standaard | 69.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1075cc |
| GTIN | 00193564156068 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 126,00mm |
| Lengte verpakking | 489,00mm |
| Gewicht verpakking | 2190.00g |
| Verpakking Breedte | 256,00mm |
| Beroerte | 66.00mm |
| pa_type | 10.25:1 |
| Merk | Wiseco |