| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 90.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125965 |
| Total Height | 53.10mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Boss Space In | 24.70mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-HN0-A00 |
| Piston Ring Part # | W9200XX |
| Piston Pin Part # | WS660 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |