| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 92.00mm |
| Piston Size | 91.92mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 13101-HL6-A00 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564266583 |
| Piston Ring Part # | W9200XX |
| Piston Pin Part # | WS655 |
| Circlip Part # | WW5590 |
| Merk | Wiseco |