| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 66.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141101 |
| Piston Size | 65.96mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.50 |
| Diameter zuigerpengat | 14.00mm |
| Compressie Hoogte | 13.50mm |
| Boss Space In | 15.50mm |
| OEM-referentienummer | 13101-KSE-670 |
| Piston Ring Part # | W6600YF |
| Piston Pin Part # | WS737 |
| Circlip Part # | WCW14 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |