| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 56.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564132727 |
| Piston Size | 55.95mm |
| Diameter zuigerpengat | 14.00mm |
| Compressie Hoogte | 21.50mm |
| Boss Space In | 21.60mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| Remark | CDM type rings required for standard chrome bore ! |
| OEM-referentienummer | 13100-444-000 |
| Piston Ring Part # | W2205CDM |
| Piston Pin Part # | WS394 |
| Circlip Part # | WCW14 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |