
€206.45
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 67.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 65.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 637cc |
| Beroerte | 45.17mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142870 |