| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142283 |
| Piston Size | 75.95mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.8 |
| Total Height | 44.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 13101-KYJ-900 |
| Piston Ring Part # | W2992XG |
| Piston Pin Part # | WS688 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |