| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 71.00mm |
| Boring - Overmaat | .50mm |
| Boring - Standaard | 70.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 458cc |
| Volume koepel | +19cc |
| Beroerte | 57.80mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142191 |