| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 81.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125248 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.75 |
| Diameter zuigerpengat | 21.00mm |
| Compressie Hoogte | 16.30mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-HA5-010 |
| Piston Ring Part # | W3228XG |
| Piston Pin Part # | WS529 |
| Circlip Part # | WCW21 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |