| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 3.750in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| Piston Size | 3.7475in |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +2.0 |
| Diameter zuigerpengat | 23.55mm |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | W3750VM |
| Piston Pin Part # | WS594 |
| Circlip Part # | WW5752 |
| GTIN | 00193564128096 |