| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 91.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124265 |
| Piston Size | 90.95mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +2.7 |
| Total Height | 46.80mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.30mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| OEM-referentienummer | 420685714 |
| Piston Ring Part # | W9100XX |
| Piston Pin Part # | WS641 |
| Circlip Part # | WW5509 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |