| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564266545 |
| Merk | Wiseco |
| Boring - Standaard | 91.00mm |
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 420686094 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | W9300XX |
| Piston Pin Part # | WS655 |
| Circlip Part # | WCW22 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 453.59g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |