
€1,318.68
| Gewicht | 0.338 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.90mm |
| Compressie Hoogte | 30.66mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.66mm |
| Volume koepel | -19.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9550XX |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |