| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 80.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142146 |
| Piston Size | 79.95mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 11258536266 |
| Piston Ring Part # | W3150XG |
| Piston Pin Part # | WS741 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |