
€1,286.71
| Gewicht | 0.379 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8:1 |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | -8.cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8450XX |
| Hoogte blok | 206.20mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 112,00mm |
| Lengte verpakking | 353,00mm |
| Gewicht verpakking | 4174.00g |
| Verpakking Breedte | 221,00mm |
| Merk | Wiseco |