
€1,286.71
| Weight | 0.379 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 84.50mm |
| Bore - Oversize | 0.50mm |
| Compression Height | 34.20mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.8:1 |
| Deck Clearance | 0.50mm |
| Dome Volume | -8.cc |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Ring Set Included | 8450XX |
| Block Height | 206.20mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Package Height | 112,00mm |
| Package Length | 353,00mm |
| Package Weight | 4174.00g |
| Package Width | 221,00mm |
| Brand | Wiseco |