| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Pakking Positie | Bottom End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564112842 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 39,00mm |
| Lengte verpakking | 127,00mm |
| Gewicht verpakking | 24.00g |
| Verpakking Breedte | 122,00mm |