| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Gasket Position | Bottom End |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564112842 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 39,00mm |
| Package Length | 127,00mm |
| Package Weight | 24.00g |
| Package Width | 122,00mm |