| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Positie | Bottom End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564115713 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 345,00mm |
| Gewicht verpakking | 122.00g |
| Verpakking Breedte | 215,00mm |