
€943.81
| Gewicht | 0.274 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.27mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 16.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.03-mm |
| Volume koepel | 7.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 17.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7750XX |
| Merk | Wiseco |