| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245218 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.00mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.0mm |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Veerconstante | 10.5mm |