
€198.50
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.794in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.075in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.875in |
| Geïnstalleerde belasting | 120lb |
| Maximaal binden | 1.050in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.175in |
| Open Lading | 394in |
| Buitendiameter Buiten | 1.459in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 391lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532534 |
| Hoogte verpakking | 93,00mm |
| Lengte verpakking | 388,00mm |
| Gewicht verpakking | 2064.00g |
| Verpakking Breedte | 348,00mm |