| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245294 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 27.60mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 16.20mm |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Veerconstante | 9.9 |