| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245035 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Veerconstante | 12.5 |