| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245117 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.85mm |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Veerconstante | 11.5 |