| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241832 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.70 / 15.30mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 23.20mm |
| Kit veer | SPR-V2093/4 |
| Kit Veer Qty | 12 |
| Max. lift | 14.30mm |
| Open Druk | 229 @ 12 |
| Buitendiameter Binnen | 21.90mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.40mm |
| Hoogte verpakking | 64,00mm |
| Lengte verpakking | 247,00mm |
| Gewicht verpakking | 868.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |
| Retainer | RET-021 |
| Retainer Aant. | 12 |
| Druk op zitting | 77 @ 33.00 |
| Veerconstante | 12.7 |