| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241833 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 23.20mm |
| Kit veer | SPR-V2093/4 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.00mm |
| Open Druk | 224 @ 11.5 |
| Buitendiameter Binnen | 21.90mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.40mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 248,00mm |
| Gewicht verpakking | 1222.00g |
| Verpakking Breedte | 169,00mm |
| Retainer | RET-027 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-V2093-16 |
| Druk op zitting | 82 @ 31.70 |
| Veerconstante | 12.5 |