| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244433 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.90mm |
| Binnendiameter Buiten | 12.70 (top)mm |
| Kit veer | SPR-A2416N-BE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 11.00mm |
| Open Druk | 190 @ 10 ; 202@ 10 |
| Buitendiameter Buiten | 24.00 (bottom)mm |
| Retainer | RET-A2416-N2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 91 @37.40 ; 105 @36 |
| Veerconstante | 9.8 |