| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241785 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.90mm |
| Kit veer | SPR-H1002D ; SPR-TS012 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 12.40mm |
| Open Druk | 195 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.10mm |
| Retainer | RET-H1000/T2 ; RET-TS5.5/T1F |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS/SUH6E |
| Stoelzoeker Qty | 12 |
| Druk op zitting | 85 @ 31.9 |
| Veerconstante | 10.0 |