| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242193 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.60mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1012 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.90mm |
| Open Druk | 188 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Stoelzoeker | SEAT-TS15-LS-IN |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 80 @ 33.50 |
| Veerconstante | 11.8 |