| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242721 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.50mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-M1005S-TB48 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 15.00mm |
| Open Druk | 180 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 28.00mm |
| Stoelzoeker | SS-3025 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 78 @ 38.5 |
| Veerconstante | 10.2 |