| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241761 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 25.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H1021D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.50mm |
| Open Druk | 238 @ 10.0 |
| Buitendiameter Binnen | 21.30mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.00mm |
| Retainer | RET-NSR20/T1 |
| Stoelzoeker | SEAT-H/N240 |
| Druk op zitting | 106 @ 40.5 |
| Veerconstante | 13.2 |