| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243960 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.80mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.80mm |
| Kit veer | SPR-M1007BE |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 15.30mm |
| Open Druk | 200 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 24.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 28.00mm |
| Retainer | RET-N55/TBE |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-SS3030 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 78 @ 38.7 |
| Veerconstante | 12.8 |