| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241804 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-M1005 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 16.00mm |
| Open Druk | 197 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00m |
| Buitendiameter Buiten | 28.00mm |
| Retainer | RET-NVG1015/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-RB25-E |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 84 @ 39.50 |
| Veerconstante | 10.3 |